Waluta
SHIPPING WORLDWIDE! DARMOWA DOSTAWA DLA ZAMÓWIEŃ OD 299 ZŁ!

Formy płatności

1. PayPal

Płatności PayPal to w tym momencie najwygodniejsza, najszybsza i najbezpieczniejsza dla Klienta forma płatności online >> https://www.paypal.com/pl/webapps/mpp/pay-online 

Na wpłaty oczekujemy maksymalnie 72h od złożenia zamówienia, w przypadku nie odnotowania wpłaty zamówienie jest anulowane.

PayPal realizuje także płatność kartą debetową bądź kredytową dla osób nie posiadających konta i tych którzy nie zamierzają zakładać konta PayPal. Wystarczy wybrać opcję "zapłać kartą".

2. Płatność za pobraniem za pośrednictwem Kuriera 

ABY ZAMÓWIENIE Z PŁATNOŚCIĄ ZA POBRANIEM ZOSTAŁO ZREALIZOWANE KONIECZNE JEST POTWIERDZENIE E-MAILOWE PO ZŁOŻENIU ZAMÓWIENIA Z DEKLARACJĄ, ŻE ZAMÓWIENIE JEST AKTUALNE I PACZKA ZOSTANIE OPŁACONA I ODEBRANA OD KURIERA.

(w przypadku odmowy odebrania paczki za pobraniem, do Klienta zostanie wysłane wezwanie do zapłaty za koszt wysyłki paczki a także za koszt powrotu paczki do nas, który my jako sklep ponieśliśmy. W przypadku braku wpłaty w ciągu 7 dni sprawa zostanie skierowana na drogę sądową)

3. Płatność przelewem tradycyjnym

Karolina Murawska

mBank: 86 1140 2004 0000 3602 7630 4282

Tytuł: Numer zamówienia

Na wpłaty oczekujemy maksymalnie 72h od złożenia zamówienia, w przypadku nie odnotowania wpłaty zamówienie jest anulowane.